Turkuaz Renkli Perde Modelleri


Turkuaz Renkli Perde Modelleri
Turkuaz Renkli Perde Modelleri

[​IMG]
2014 yazının en moda renklerinden birisi olan turkuaz mavisi konut dekorasyonunda her alanda kendini zaferle gösteriyor.

Gerek mobilya kumaşlarında, gerekse aksesuarlarda turkuaz renk büyük alaka görürken perdelerdeki turkuaz modasını yabana atmamak gerekir.

Tek renk ya da kombinlenmiş kumaşlardan hazırlanan perde modelleri konutunuzun şıklığına şıklık katacak. Fon perdelerde kullanılabildiği gibi storlarda da seçim edilen turkuaz rengi bu yıl pek çok bireyin seçimi oldu.

Peki konut dekorasyonunda turkuaz renk düşünüyorsanız nasıl bir yol izlemelisiniz. Oturma gurubunuza uygun bir perde düşünüyorsanız ilk olarak koltuk kumaşının deseninde bulunan renklerden bir renk seçmeniz gerek.

Turkuaz rengi çiçeklerden oluşan bir oturma gurubunuz olduğunu düşünürsek perdelerinizi rahatlıkla turkuaz rengi seçebilirsiniz. Ancak ağırlık turkuaz rengi ise o zaman perdelerinizi değişik bir renkten seçmeniz gerekir.

Altta sizler için turkuaz renkli perdelerden birkaç değişik misal seçtik. Düz ya da desenli hiç farketmez şayet konutunuzda turkuaz renginin bulunmasnı istiyorsanız ona uygun seçimler yapmanız gerekir.

Desenli koltuklarla düz renk perdeler, düz renk koltuklarla da desenli koltuk kullanmak daha güzel bir görüntü verir. Pespaye tavanlı konutlarda desenli perdelerden ziyade düz perdeler seçim edilmelidir.

Düz renkli turkuaz koltukların yanında desenli bir halı, sarih turkuaz rengi bir perde ile bitirilerek tek rengin kontrolü azıcık olsun yumuşatılacaktır. Renk geçimi ve beraber kullanacağınız renklerin neler olacağına karar vermek için misallere bakabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkuaz Renkli Perde Modelleri

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image