Lazerlipoliz Nedir? kısaca


Lazerlipoliz Nedir? kısaca
Lazerlipoliz Nedir? kısaca

Lazerlipoliz yağ aldırma harekâtının lazerle yapılan tekniğidir. Liposuctiondan değişik olarak liposuction’da yağ hücrelerinin vakumlanarak dışarı alınır. Lazerlipolizde operasyon lazer ışınlarının dağıldığı hücrelerin o bölgedeki varlıklarını yitirmeleriyle eksilmesidir. Lazer aygıtları emin dalga boylarındadır.
Rastgele bir lazer makineyi bir kıl köküne veya dokuya duyarlı hale gelebilir. Bu dalga boyunun renk geçimi diyebileceğimiz fotokromatik özelliği ile alakalı bir şeydir. Lazerlipoliz makineleri de yağın sarımsı beyaz özelliğinden yararlanarak ona karşı duyarlı bir lazer hüzmesinin ona dolaysız olarak temasıyla ayrılmasını sağlayan sistemdir. Bütün insanlar emin ölçüde yağ dokusuyla doğdukları için bu yağların çoğalması mevzubahisi değildir.
Lazerlipoliz ile giderilen yağ hücreleri yanlış beslenme alışkanlıklarıyla tekerrür daha önceki biçimine dönebilir. Lazerlipoliz yağın olduğu her bölgeye uygulanabilir. Bedenimizde yağ olmayan hiçbir bölge olmadığı için suratımızdan ayağımıza kadar her yerimiz için lazerlipoliz uygulanabilir. Lazer lipolizin pozitif başka tesirleri de vardır. Ter bezleri üzerinde de duyarlı olduğu için koltuk altı terlemeleri için de kullanılabilir. Ayrıca yağlı bölgede yağı yok ederken cildinde sıkılaşmasını sağlar. Bu mevzuda oldukça iyi bir tekniktir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lazerlipoliz Nedir? kısaca

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image